image1 image1 image1

Welcome to the SUN.COM Project

SuN.Com Projekts: Pārskats

PROJEKTS 

SUN.COM ir Eiropas Savienības atbalstīts projekts, kura mērķis ir izstrādāt un pielietot metodiku neformālās valodu mācīšanas kopienas izveidošanai. Kopienā var apgūt zināšanas deviņās ne tik plaši izplatītās valodās. Projekta on-line kopienas nosaukums ir “SunLangCom”.

 

KĀDAS VALODAS IR ATBALSTĪTAS 

SUN.COM kopiena atbalsta sekojošas valodas: grieķu, itāļu, rumāņu, krievu, latviešu, poļu, čehu, slovēņu un albāņu.

KĀ VAR PIEREĢISTRĒTIES?

Reģistrācija ir bezmaksas visiem, kas grib pievienoties kopienai. Ieejiet kopienas mājas lapā, http://sunlangcom.vision-solutions.gr, izvēlaties lietotāja vārdu un paroli vai ielogojieties ar jūsu facebook profilu.

KO ES VARU DARĪT KOPIENĀ?

- Piedalīties diskusijās forumā par tēmām, kas interesē jūs tajās valodās, kuras jūs vēlaties mācīties

- Satikties ar citiem valodu apguvējiem, ar tiem, kuriem svešvaloda ir dzimtā valoda vai pasniedzējiem, kuri māca jūsu izvēlēto valodu. Praktizēt valodu, iegūt jaunus draugus vai “čatot” ar viņiem kopienā, vai citos sociālajos tiklos.

- Pilnveidot valodas zināšanas, izpildot uzdevumus vai veicot interaktīvas aktivitātes. Sadarboties ar citiem valodu apguvējiem uzdevumu veiksmīgai izpildīšanai.

- Sameklēt interesantus materiālus – e-grāmatas, audio un video failus.

- Piedalīties sinhronos valodu pasākumos, runāt ar citiem lietotājiem, pilnveidot savas runas prasmes un uzzināt par valodas, ko jūs mācāties, kultūru

- Palīdzēt tiem, kas mācās jūsu dzimto valodu – veidot dialogus, vai labot kļūdas uzdevumos, kurus iesniedz citi lietotāji

- Pelnīt “Sun žetonus”, piedalīties konkursos un iegūt pārsteidzošās balvas. 

KĀDI LĪMEŅI IR ATBALSTĪTI?

SunLangCom atbalsta katras valodas zemākus līmeņus (A1-B1), izņemot grieķu valodu, kurā tiek atbalstīts arī B2 līmenis. Tomēr lietotāji var komunicēt savā starpā jebkurā līmenī, ko viņi var uzturēt.

KĀ INFORMĀCIJA IR ATRODAMA FACEBOOK’Ā?

Jūs varat apmeklēt kopienas facebook lapu https://www.facebook.com/SuNCommunity un atrast visus jaunumus par projektu, saiknes uz kopienas aktivitātēm un interesantus mācību resursus.

KĀDI IR GALVENIE KOPIENAS PRINCIPI?

SunLangCom tika izstrādāts, balstoties uz neformālās mācīšanās kopienas platformas un sociālo tīklu vietnes starpsavienojumu un savstarpēju atbalstu. Uzskata, ka sociālie tīkli un mācību aktivitātes papildina viens otru labāku mācību rezultātu iegūšanai. Jūs varat lejupielādēt no mājas lapas metodiku, kas bija par pamatu kopienas attīstībai.

FaLang translation system by Faboba
joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla

For  more information, contact the project coordinator

Action Synergy

E-Mail: euprograms@action.gr

Telephone: +30 2106822606